Zveme Vás na Letní tábory s angličtinou a Martinem DejdaremLéto už se blíží! Máte už program pro své děti na prázdniny? Chcete, aby zažily něco jedinečného a vzrušujícího? Pošlete je s námi na příměstský tábor. Máme pro ně připravenu spoustu zábavy, adrenalinu a také setkání s Martinem Dejdarem! U nás si jako suvenýr z tábora můžete kromě skvělých zážitků přivézt i fotku s celebritou.

Pokračovat ve čtení

Zveme Vás na Zábavné odpoledne s Martinem Dejdarem!

 

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na druhý ročník akce s názvem Zábavné odpoledne s Martinem Dejdarem. Akce se uskuteční v pondělí 17.7.2017 v čase 16-19 ve Sport Relax Clubu U Medvěda v Dobré. Je určena pro všechny, kteří mají rádi zábavu, Face 2 Face a Martina Dejdara. V případě, že si chcete zazpívat, zatančit, vyzkoušet netradiční sportovní a adrenalinové aktivity, vyfotit se s Martinem Dejdarem nebo získat jeho autogram, neváhejte se zastavit.

Těšíme se na vás. Tým Face 2 Face :-)

Pokračovat ve čtení

Pololetní prázdniny 2017

 

Vážení a milí rodiče,

pokud ještě nevíte jak vyplnit čas Vašich dětí v době pololetních prázdnin, pošlete je s námi na výlet na Ondřejník. Zažijí s námi spoustu zábavy v podobě bobování, soutěží a navíc se děti setkají s rodilým mluvčím z Ameriky, se kterým si procvičí angličtinu a zahrají si s ním anglické hry.

Pokračovat ve čtení

Jarní příměstský tábor s angličtinouVážení a milí rodiče,

vzhledem k tomu, že se blíží jarní prázdniny, opět jsme pro Vaše děti připravili jarní příměstský tábor plný zážitků, zábavy, angličtiny, her a výletů. Tábor proběhne v době jarních prázdnin od 6.2.2017 do 10.2.2017.

Pokračovat ve čtení

Slavnostní otevření nové pobočky v Ostravě-HrabůvceSrdečně vás zveme na slavnostní otevření nové pobočky jazykové školy Face 2 Face v Ostravě-Hrabůvce. Pro děti bude připraven rozmanitý zábavný program. Budou si moci projít stanoviště, kde se seznámí s jazyky jednotlivých evropských zemí. Bude pro ně připraveno spoustu jazykových her a soutěží. Děti i dospělí budou mít příležitost zúčastnit se workshopů nebo si vyzkoušet netradiční sportovní aktivity.

Pokračovat ve čtení

Zábavné odpoledne s Martinem DejdaremRádi bychom Vás a Vaše děti pozvali na Zábavné odpoledne s Martinem Dejdarem, které proběhne 3.8. ve SPORT RELAX CLUBU v Dobré. Je připraven bohatý a netradiční program, jehož součástí bude i autogramiáda. Přijďte si s námi užít příjemné letní odpoledne!

Pokračovat ve čtení

Pozvánka na adrenalinový týden s angličtinouLéto už se blíží! Máte už program pro své děti na prázdniny? Chcete, aby zažily něco jedinečného a vzrušujícího? Pošlete je s námi na příměstský tábor. Máme pro ně připravenu spoustu zábavy, adrenalinu a hlavně setkání s Martinem Dejdarem! U nás si jako suvenýr z tábora můžete kromě skvělých zážitků přivézt i fotku s celebritou. Těšíme se na Vás.

Pokračovat ve čtení

Karneval aneb čarodějnický rej po anglickuPřijďte si s námi užít čarodějné odpoledne plné kouzel, magie a lektvarů..i letos jsme pro Vás připravili spoustu soutěží, promenádu masek, fotokoutek s plyšáky, čarodějný salón krásy a mnoho dalšího. Vstupné je čarodějnická maska a dobrá nálada, moc se na Vás těšíme!

Pokračovat ve čtení

Fotografie z charitativního hokejového utkání

Velikonoční nocování v Prosper Golf Resortu na ČeladnéPříchod jara jsme oslavili po anglicku a po svém.. malování vajíček na obličej, lekce golfu na sluníčku, tvořivé zahradničení i vaření, anglické hry a soutěže, hledání pokladu velikonočního zajíčka a mnoho dalšího. Děkujeme všem zúčastněným za velmi vydařenou akci a budeme se těšit na další! Veselé Velikonoce přeje Face 2 FaceFotogaleriePololetní prázdninyVaše děti mají zasloužené prázdniny a Vy musíte do práce? Pošlete je s námi na cestu za pokladem. Nejen, že se budou výborně bavit, ale také se něco dozví, něčemu novému se přiučí a rozšíří si anglickou slovní zásobu.

Pokračovat ve čtení

Valentýnský karneval 2016Jako první akci roku 2016 v Prosper Golf Resortu Čeladná jsme pro Vaše děti připravili valentýnský karneval. Čeká nás spousta her a zábavy. Dozvíme, kdo to vlastně byl svatý Valentýn a proč si ho připomínáme každý rok, vyrobíme si valentýnské dárky pro rodiče, karnevalové masky, zahrajeme si zajímavé hry, zatančíme si a ohodnotíme nejlepší masku. To vše propojíme s angličtinou a novými slovíčky. Pro děti je připraveno také zajímavé překvapení! Těšíme se na Vás.

Pokračovat ve čtení

Halloweenské nocováníPodzimní prázdniny se blíží! Už máte pro své děti připravený program? Pošlete je s námi na halloweenské nocování do Prosper Golf Resortu na Čeladné. O vaše děti bude postaráno celé dva prázdninové dny, je pro ně připraven bohatý program s českými lektory i rodilými mluvčími zaměřený na tradice Halloweenu. Kromě dlabání dýní, halloweenské taneční párty, stezky odvahy a dalších strašidelných aktivit, je pro Vaše děti připraven také golfový turnaj a jiné s golfem spojené aktivity. Vše je propojeno s angličtinou a velikou zábavou. Vaše děti se s námi rozhodně nudit nebudou.

Pokračovat ve čtení

SPUSTILI JSME ZÁPIS DO KURZŮ!V těchto dnech od nás dostanete ve vybraných restauracích a kavárnách ve Frýdku-Místku a Frýdlantě nad Ostravicí ke každé objednané kávě či jídlu originální dárek, Gumbook. Ten, mimo balení žvýkaček Orbit, obsahuje také kupón na slevu 10% na jazykový kurz či doučování školních předmětů.

Pokračovat ve čtení